Burgemeester Patijnlaan 61
Omschrijving
Van kinderdagverblijf in kantoorvilla naar 4 luxe appartementen

Dit statige pand in de gewilde wijk Archipel vroeg om een metamorfose vanaf het laatste gebruik als kinderdagverblijf. Ooit was het pand gebouwd als een woning, dus de transformatie naar dit historische gebruik leek al snel de oplossing. Maar hoeveel appartementen en wat voor indeling, zijn dan de relevante vragen. Hoe kunnen we met onze keuzes de hoogste kwaliteit van wonen waarborgen voor de toekomstige gebruikers?
Het eindresultaat zijn vier enkellaagse appartementen geworden, voorzien van eigen buitenruimte en met alle een unieke woonbeleving. De parterre met heerlijke tuin en achterom vanuit de poort, de eerste etage met z’n 3,5 meter hoge plafonds en fantastische glazen achterpui, de tweede etage met haar royale terras van 30m2 en de derde etage met haar vide en plafond van 4,5 meter tot de nok.
Om dit resultaat te bereiken is de gehele achtergevel eruit geweest, aangebouwd, doorgetrokken, zijn terrassen toegevoegd en intern volledig nieuw opgebouwd. Dit was een projectontwikkeling waar 070 Vastgoed voor staat: Woningen met een wow!

Locatie
Neem contact met ons op
Heeft u vragen neem dan contact met ons op. Vul het contactformulier in of neem direct contact met ons op via +31 (0)70 219 27 07 of info@070vastgoed.nl.